2018 m.

2018 metų Schogetten naujienos

DIDELĖS Schogetten naujienos, kuriomis taip ir norisi pasidalinti su draugais! Trys nauji skoniai su skrudintais žemės riešutais ir populiariuoju žemės riešutų sviesto įdaru – tikras džiaugsmas žemės riešutų ir šokolado mėgėjams. Pasidalink naujais Schogetten skoniais ir tu. 

 

2017 m.

Schogetten  metų skonis – Roasted Corn

Švelnios tekstūros pieniškas šokoladas su traškiais, švelniai sūriais kukurūzais – tikras džiaugsmas mėgstantiems dar nepatirtus skonius! Ši 2017 metų Schogetten naujiena tikrai nepaliks abejingų.

 

2015 m.

Prisijunkite prie Schogetten Lietuva Facebook profilio!

Nuo šiol Jūs galite tapti mūsų gerbėju ir Facebooke! Prisijunkite prie Schogetten Lietuva ir išmokite džiaugtis mažais dalykais!

2014 m.

Schogetten Mini!

Jau pažįstamas šokoladas Schogetten iš Vokietijos pristato karštą naujieną – Schogetten mini šokoladus. Tai mėgstami skoniai patogesnėse pakuotėse. Pasiimk ir nesidalink su kitais!

2012 m.

Schogetten – jau 50 metų geriausias šokolado gabalėlis, išpildantis saldžias svajones! Schogetten šokoladas – tai aukštos kokybės šedevras iš Vokietijos, šiemet švenčiantis 50-ąjį gimtadienį. Daugybės metų patirtis padėjo sukurti įvairių skonių tobulus šokolado gabalėlius!

2012 m.

Šokoladinių saldainių asorti Schogetten Gold. Naujas, kokybiškas vokiško šokolado produktas Schogetten Gold - jau Lietuvoje! Geriausi Schogetten skonių šokolado gabalėliai sudėti originalioje pakuotėje. Nustebinkite mylimą žmogų su Schogetten Gold šokoladinių saldainių asorti!

2011 m.

Schogetten – oficialus 2011-ų metų “Eurovizijos”, kuri vyko Diuseldorfe, Vokietijoje partneris. Lietuvai 2011-ais metais atstovavo Evelina Sašenko. Ji, atlikusi dainą "C'est Ma Vie", su 63 taškais užėmė 19-ą vietą. O 2011-ų metų "Eurovizijos" nugalėtojais tapo Ell/Nikki iš Azerbaidžano.

2010 m.

Skanūs kaip ledai vasariniai Schogetten skoniai! 2010 metų vasarą Schogetten šokolado mėgėjus kviečia mėgautis skaniais kaip ledai vasariniais skoniais: klasikinio itališkų ledų skonio šokoladu, pieniniu šokoladu su bananinių ledų skonio įdaru, braškinių ledų, baltojo ir pieninio šokolado skonių "trio".

2009 m.

Populiariausias pieninis šokoladas 2009 Lietuvoje - Schogetten Trilogia. 2009 Schogetten Trilogia šokoladas buvo nominuotas ir apdovanotas populiariausių produktų Lietuvoje konkurse! Trilogia - trys skirtingo šokolado sluoksniai su traškiais karamelės gabalėliais bei riešutais!

2009 m.

Schogetten šokolado gabaliukai išsikraustė į naujas pakuotes. Vokiški šokoladai Schogetten siūlo didelę skonių įvairovę. Labai patogus įpakavimas ir tai, kad šokoladas padalintas į 18 mažų gabalėlių, daro Schogetten šokoladą išskirtiniu.

2007 m.

Schogetten šokoladai eksportuojami net į 63 pasaulio šalis. Schogetten šokoladas – tai aukštos kokybės šedevras iš Vokietijos. Skonių įvairove išsiskiriančiais Schogetten šokolado gabalėliais mielai mėgaujasi, smaguriauja ir šauniai leidžia laiką kartu net 63-jų pasaulio šalių gyventojai!

1962 m.

Gimsta pirmasis Schogetten gabalėlis! Pradėjus vis labiau ir labiau klestėti Vakarų Vokietijai, dienos šviesą išvydo pirmasis Schogetten šokoladas, užvaldęs milijonus šokolado gerbėjų visame pasaulyje.

1865 m.

Leonardas Manheimas. Leonardas Manheimas iš Prancūzijos parsivežė mašiną, kad galėtų patenkinti vis didėjantį "sveikų šokoladų" poreikį. Įkurtos kompanijos filosofijos pagrindas - tai neblėstanti aistra šokoladui.

1857 m.

"Sveikų šokoladų" gaminimo pradžia. 19 a. viduryje savo kelionių po Europą metu, iš Acheno kilęs vaistininkas Leonardas Manheimas atrado labai vertingą naują skanėstą, pavadintą šokoladu. 1857 metais Manheimas pasikvietė iš Italijos į Vokietiją šokolado specialistą ir pradėjo gaminti „Sveikus šokoladus“.